Finale: resultaten 2019

Hieronder staan, per categorie, de resultaten van de finale.
De eerste finalisten in elke categorie zijn in alfabetische volgorde vermeld, zonder hun score.
Zij komen hun plaats te weten, en krijgen een prijs uitgereikt, op de proclamatie op 4 mei in Brussel.

Belofte

Top-7, in alfabetische volgorde
NaamSchool (jaar)
Arthur Tirez Sint-Vincentiuscollege Buggenhout (2e)
Benoit Van Schaftingen Collège du Christ-Roi (2e)
Cyril Zech Collège du Christ-Roi (2e)
Lowie Goossens Sint-Bavohumaniora (2e)
Rune De Clercq Sint-Laurens Wachtebeke (2e)
Sander Wouters Heilig Hart Van Maria Berlaar (2e)
Zhiyi Luo College Paters Jozefieten Melle (2e)
Eindklassement vanaf de 7e plaats

De maximumscore was 100 punten.

#NaamSchool (jaar)Score
8 Jannes Imans Sint-Albertuscollege-Haasrode (2e) 72
- Sébastien Maes Institut Saint-Boniface Parnasse (2e) 72
10 Enya Leroy Städtisches Gymnasium Sankt Leonhard (1e) 70
- Finn Van Roey Paridaensinstituut (2e) 70
- Mark Maquestiaux Athénée Royal Neufchâteau-Bertrix (1e) 70
- Warre De Raet Heilig Hart Van Maria Berlaar (2e) 70
14 Antoine Davidts Institut Saint-Boniface Parnasse (2e) 69
15 Pieter Ectors Middenschool Heilig Hart Bree (2e) 68
16 Julie De Clercq Sint-Barbaracollege (2e) 64
17 Felix Van Lubek École Européenne de Bruxelles IV (2e) 60
- Viktor Cloes Heilig Hart Van Maria Berlaar (2e) 60
19 Axel Rodrigo Calderon Ezan École Européenne III (2e) 59
20 Bas Adriaenssen Heilig Hart Van Maria Berlaar (2e) 58
21 Dylan Lejeune Koninklijk Atheneum Zottegem (1e) 57
22 Hidde De Ridder Heilig Hart Van Maria Berlaar (1e) 53
- Mathijs Van Laeken Heilig Hart Van Maria Berlaar (1e) 53
- Vaclav Kropac École Européenne III (2e) 53
25 Vivian Fitvoye École de l'enfant Jésus (1e) 52
26 Caspar Salaets Heilig Hart Van Maria Berlaar (2e) 49
- Mauro Lottin Sint-Bavohumaniora (2e) 49
28 Ignace Terwagne Collège Hagelstein (1e) 46
- Laurentiu Galateanu École Européenne de Bruxelles IV (2e) 46
30 Louis Verstraeten Sint-Bavohumaniora (2e) 42
31 Lien Janssens Heilig Hart Van Maria Berlaar (2e) 41
32 Elise Ringoot Newton Óscar Romerocollege campus Nachtegaal (1e) 40
33 Elias Lombart . (1e) 39
- Noor Verschaeve Heilig Hart Van Maria Berlaar (2e) 39
35 Mathias Etienne Sint-Bavohumaniora (2e) 38
36 Maarten Claus Middenschool Heilig Hart Bree (2e) 36
37 Martina Delcroix École Européenne III (6e (lager)) 35
38 Jarne De Proft Óscar Romerocollege campus Nachtegaal (2e) 32
39 Sander Janssens Middenschool Heilig Hart Bree (2e) 30
40 Enzo Manzano École Européenne de Bruxelles IV (2e) 29
- Mateo Rivero Agra École Européenne de Bruxelles IV (2e) 29

Junior

Top-10, in alfabetische volgorde
NaamSchool (jaar)
Alexander Van Haastrecht Vita et Pax-Collège (4e)
Carlo Schmitt Athénée Robert Catteau (4e)
Charles Van Hees Institut Saint-Boniface Parnasse (4e)
Corentin Michaux Athénée Royal "Air Pur" de Seraing (3e)
Daan Phlips Sint-Bavohumaniora (4e)
Gus Vanpoucke Sint-Bavohumaniora (4e)
Pablo Berlanga École Européenne de Bruxelles IV (4e)
Petar Vitorac Collège Saint-Pierre Uccle (3e)
Sander Verwimp Heilig Hart Van Maria Berlaar (4e)
Tim Willaert SIGO Gistel-Eernegem (3e)
Eindklassement vanaf de 10e plaats

De maximumscore was 138 punten.

#NaamSchool (jaar)Score
11 Bas De Bue Vita et Pax-Collège (4e) 102
12 Mathias Gernez Athénée Royal de Nivelles (3e) 101
- Matthias Seghers GO! Erasmusatheneum Deinze (4e) 101
14 Wannes Croes Vrije St.Lambertusscholen Westerlo (4e) 100
15 Corentin Watthez Institut de la Sainte-Union Kain (3e) 97
- Suzanne Dubois Collège Saint-Guibert Gembloux (3e) 97
17 Gael Berlanga École Européenne de Bruxelles IV (3e) 93
18 Stephan Obeid Institut de la Vierge Fidèle (4e) 92
19 Simon De Cock Onze-Lieve-Vrouwcollege Zottegem (4e) 90
20 Elina Van Der Taelen Heilig Hart Van Maria Berlaar (4e) 87
21 Kobe Crets Pius X Collège Tessenderlo (4e) 86
- Marie Lampaert Collège Ieper (4e) 86
23 Andriy Torisaen Institut Provincial d'Enseignement Technique de Nivelles (IPET) (4e) 85
- Jakob Dilen KCST Sint-Truiden (4e) 85
25 Michiel Segers DvM Humaniora (4e) 84
26 Thomas Ollevier Lycée Martin V (3e) 83
27 Arno Boussery VTI-Torhout Sint-Aloysius (4e) 80
- Lotte Van Marcke Collège Hagelstein (4e) 80
29 Alexander Kuypers Vrije St.Lambertusscholen (4e) 79
- Charles Simon Saint Barthelemy (3e) 79
31 Lucas Schonkeren KCST (4e) 77
32 Yannick Maes Pius X Collège Tessenderlo (4e) 76
33 Ilias Deschuyter Pius X Collège Tessenderlo (3e) 75
- Lise Boone Collège Ieper (4e) 75
35 Aron Crets Pius X Collège Tessenderlo (4e) 73
- Margaux Leleu Institut Saint-Ferdinand Jemappes (4e) 73
- Nathan Cattelain Collège Saint-Guibert Gembloux (4e) 73
38 Noah Cavrenne Collège Saint-Guibert Gembloux (4e) 70
39 Achille Masson Institut Notre-Dame Malmedy (4e) 68
- Yasmine Decadt VTI-Torhout Sint-Aloysius (4e) 68
41 Arnaud Wery Institut Provincial d'Enseignement Technique de Nivelles (IPET) (4e) 67
42 Mohamed Achraf Moussaoui Collège Saint-Michel (3e) 66
43 Pepijn Vranckx Heilig Hart Van Maria Berlaar (3e) 65
44 Thomas Lambert Institut Notre-Dame de Bertrix (3e) 64
45 Noah Edwards Institut Provincial d'Enseignement Technique de Nivelles (IPET) (4e) 62
- Thibeau De Ryck Heilig Hart Van Maria Berlaar (3e) 62
47 Xander Buyst Pius X Collège Tessenderlo (4e) 60
48 Alexandra Pantouli École Européenne III (3e) 59
49 Bert Billiet GO! Erasmusatheneum Deinze (4e) 58
- Ian Fleerackers Paridaensinstituut (4e) 58
51 Henri Laloux Collège Ieper (3e) 56
52 Thomas Ocket VTI-Torhout Sint-Aloysius (4e) 48

Senior

Top-10, in alfabetische volgorde
NaamSchool (jaar)
Alex Van Mechelen Sint-Michielscollege Schoten (6e)
Amos Nicodemus Provinciale School Diepenbeek (5e)
Erik Mikus Sint-Albertuscollege-Heverlee (5e)
Jan Quan Guldensporencollege Kaai 3 Kortrijk (6e)
Jonas De Schouwer Jan-van-Ruusbroeckollege Laken (5e)
Jonathan Swinnen Sint-Norbertus Duffel (6e)
Marie Peeters (enseignement à domicile) (6e)
Oscar Jocqué College Patesr Jozefieten Melle (5e)
Pavel Descamps Sint-Franciscus Evergem (5e)
Quinten Luyten Onze-Lieve-Vrouw Presentatie Sint-Niklaas (5e)
Eindklassement vanaf de 10e plaats

De maximumscore was 143 punten.

#NaamSchool (jaar)Score
11 Jérôme Mayolet Athénée Royal de Jodoigne (5e) 115
12 Ilse Daels Guldensporencollege Kaai 3 Kortrijk (6e) 114
- Jonas Malice Institut Saint-André Ramegnies-Chin (6e) 114
14 Jan Livens Vita et Pax-Collège (6e) 110
15 Ruben Bekaert École Européenne de Bruxelles IV (5e) 107
16 Melvin Claes Institut Saint André (6e) 106
17 Florian Leroy Institut Saint-André Ramegnies-Chin (5e) 105
18 Arn De Moor Sint-Barbaracollege (5e) 98
- Senne Doumen Sint-Augustinusinstituut Bree (6e) 98
20 Sylvain Powis de Tenbossche Collège Saint-Hubert (5e) 97
21 Gijs Verschaeve Heilig Hart Van Maria Berlaar (5e) 96
- Julien Brandoit Athénée Royal de Marche-en-Famenne (Marche) (5e) 96
23 Ruben Van Dijck Heilig Hart Van Maria Berlaar (5e) 95
- Willem Bormans Vrije St.Lambertusscholen Westerlo (6e) 95
25 Stev Fivez Jan-van-Ruusbroeckollege (5e) 92
26 Antonin Rousseau Institut Notre-Dame de Bertrix (5e) 90
27 Anton Haes Jan-van-Ruusbroeckollege (5e) 86
28 Henri Dambiermont Athénée Royal de Marche-en-Famenne (Marche) (5e) 84
- Joey Koster TISM (5e) 84
- Quentin Raemdonck Institut de l'Enfant Jésus (5e) 84
31 Kenzo Staelens KA Zottegem (5e) 83
32 Liam Letot Communauté Scolaire Sainte-Marie Namur (5e) 82
33 Guillaume Deceuninck Collège Saint-Guibert Gembloux (5e) 81
- Vladomeare Obolonskyy Sint-Lievens College Antwerpen (6e) 81
35 Marek Chmielewski Institut Saint Joseph (6e) 78
36 Jolien Ameel Sint-Pieterscollege (5e) 77
37 Quentin Lépine Collège Saint-Guibert Gembloux (5e) 76
- Remko Van Wassenhove Campus Redingenhof (6e) 76
39 Stef Van Meerbeeck Maris Stella Instituut Oostmalle (5e) 75
40 Felix De Peuter Heilig Hart Van Maria Berlaar (5e) 72
41 Filip Kalapish École Européenne de Bruxelles IV (5e) 69
42 Mees De Lepeleire Campus Redingenhof (5e) 68
43 Pieter Waelbers TISM Bree (6e) 67
44 Thomas Boffé GO! Erasmusatheneum Deinze (6e) 66
45 Jonas De Reuse Sint-Martinusscholen ASO Walfergem (6e) 60
46 Przemek Slusarczyk Bischöfliches Institut Büllingen (5e) 40