beOI 2023

Nationale Olympiades

Het aantal deelnemers aan de Belgische Informatica-olympiade (beOI) bereikte een nieuw record!
2714 mededingers hebben deelgenomen aan de Voorronde die begin februari 2023 plaatsvond.
224 finalisten zijn op zaterdag 18 maart 2023 afgezakt naar de VUB voor de finale op papier.
De 10 eersten van elke categorie hebben op de proclamatie prijzen en een diploma ontvangen.

De Belgische Programmeerwedstrijd (beCP) speelde zich af op zaterdag 13 mei op de HE2B-ESI in Brussel.
De resultaten werden dezelfde dag nog geproclameerd, na de proclamatie en overhandiging van de prijzen van de beOI.

Internationale wedstrijden

We hebben een gedeelte eerste plaats (gouden medaille) en 1 bronzen medialle behaald op de vijfde Benelux Olympiad in Informatics (BxOI)

Zhiyi Luo heeft zijn derde bronzen medaille op een IOI weggekaapt op de Internationale Informatica-olympiade (IOI) in Hongarije.

Mikhail Skvortsov heeft een eervolle vermelding behaald op de zevende Europese Junior-olympiade in Informatica (eJOI) te Koetaisi in Georgië.

Voorronde beOI

De eliminatieronde van de Belgische Informatica-olympiade (beOI) vond plaats in de deelnemende scholen tijdens de week van 6 tot 10 februari 2023 en in de regionale centra op woensdag 8 februari.
Zoals gewoonlijk duurde de proef 75 minuten en was ze toegankelijk voor iedereen.
De deelnemers moesten logische vraagstukken en programmeervraagstukken oplossen door grafische blokken te verslepen met de muis.
Een nieuw record: 2714 mededingers hebben eraan deelgenomen, het merendeel vanuit de 87 scholen die de eliminatieronde in hun gebouwen organiseerden, de anderen vanuit één van onze regionale centra.

Enkele cijfers

De minimumscore om te kwalificeren voor de finale was 251 punten voor de categorie Beloften (95 kandidaten), 285 punten voor de categorie Junioren (116 kandidaten) en 310 punten voor de categorie Senioren (104 kandidaten).
De hoogst mogelijke score was 360 punten.

Voorronde Kadetten 2023

Top 5 - Op een totaal van 804 deelnemers
#NaamSchool (jaar)Score
1 Thomas De Bruyn ASO Spijker, Hoogstraten (2e) 330
2 Chong Shan T.I. Don Bosco Halle (1ste) 320
2 Mats Temmerman Sint-Lievenscollege Humaniora, Gent (1ste) 320
2 Kai Perdaens Campus Impuls, Oostakker (2e) 320
2 Fonne Vervloet Heilig Hart Van Maria, Berlaar (2e) 320

Voorronde Junioren 2023

Top 5 - Op een totaal van 977 deelnemers
#NaamSchool (jaar)Score
1 Mels Claproth Campus Impuls, Oostakker (3e) 350
1 Stijn Patroons Sint-Gabrielcollege, Boechout (3e) 350
1 Stefan Andrian Albescu École Européenne III, Elsene (4e) 350
4 Hoang-Nam Ho Lycée Martin V, Louvain-la-Neuve (4e) 340
4 Aidan Ryniers Sint-Lievenscollege Humaniora, Gent (4e) 340

Voorronde Senioren 2023

Top 3 - Op een totaal van 933 deelnemers
#NaamSchool (jaar)Score
1 Rune De Clercq Atheneum Voskenslaan, Gent (6e) 355
1 Samuel Poivre Centre Scolaire Saint-Stanislas, Bergen (6e) 355
1 Siebe Van de Weyer KOGEKA, Geel (6e) 355

Scholen

Klassement van de scholen o.b.v. het aantal deelnemers aan de voorronde
  1. École Secondaire des Ursulines, Tournai: 173 deelnemers
  2. TISM, Bree: 102 deelnemers
  3. École Européenne de Bruxelles IV: 99 deelnemers

Finale beOI

Beoi23 final

Zij die zich tijdens de eliminatieronde het best klasseerden in elke leeftijdscategorie werden uitgenodigd om deel te nemen aan de finale op papier.
Die werd georganiseerd op zaterdag 18 maart 2023 in aula Q van de VUB.
315 kandidaten zijn uitgenodigd en 224 zijn opgedaagd: 75 kadetten, 83 junioren en 66 senioren.
Nooit eerder namen zovelen deel aan de finale.

Het klassement en de volledige resultaten zijn hieronder beschikbaar.

beCP

De Belgische Programmeerwedstrijd (beCP) heeft zich afgespeeld en is geproclameerd op zaterdag 13 mei 2023 op de HE2B-ESI te Brussel.
De proclamatie en de overhandiging van de prijzen van beOI vond tijdens dezelfde plechtigheid plaats.

De officiële resultaten van de beCP vind je hieronder.
Ze vormden de basis voor de selectie van de Belgische delegatie voor de Internationale Informatica-olympiade (IOI 2023).

Olympiade van de Benelux (BxOI)

De vijfde Informatica-olympiade van de Benelux (BxOI) werd georganiseerd op zaterdag 22 oktober 2022 op UT (University of Technology) Eindhoven in Nederland.
Ze bracht 6 Belgen, 6 Nederlanders, en 6 Luxemburgers samen.

Bxoi22 team2
De Belgische delegatie bestond uit (van links naar rechts op de foto) : Joaquim Schaeverbeke (3e), Noé Zech (3e), Tibor Varga (4e), Zhiyi Luo (6e), Akram Zakine (5e), Alban Van Vyve (4e).

Ziehier het klassement:
Bxoi22 scoreboard
Gelukwensen aan Zhiyi Luo voor zijn eerste plaats en zijn gouden medaille, aan Tibor Varga voor zijn bronzen medaille en aan de vier anderen, die elk meer dan 200 punten behaald hebben.

Internationale Olympiade (IOI)

Ioi23 logo

De 35e Internationale Informatica-olympiade heeft plaatsgevonden te Szegec in Hongarije van 28 augustus tot 4 september 2023.

Ioi23 team with leaders 2
De Belgische delegatie bestond uit (achter, van links naar rechts) Mikhail Skvortsov (2e), Noé Zech (3e), Alban Van Vyve (4e), Zhiyi Luo (6e) begeleid door Petar Vitorac (voor en links) en Damien Leroy (voor en rechts).

351 deelnemers uit 87 landen namen deel aan IOI 2023.
De opgaves waren bijzonder moeilijk, zoals dikwijls bij wedstrijden georganiseerd in Oosteuropa.
De scores waren zeer laag: slechts 10% (37 op de 351) van de mededingers hebben meer dan de helft van de punten behaald.
De resultaten van het Belgische team zijn als volgt (op een totaal van 600 te behalen punten):

  • 150e : Zhiyi Luo - 175 ptn (bronzen medaille)
  • 288e : Mikhail Skvortsov - 58 ptn
  • 310e : Alban Van Vyve - 42 ptn
  • 330e : Noé Zech - 20 ptn

Denk je dat jij het beter kan doen?
Download de vragen en probeer ze binnen de 10 uur op te lossen! (jour 1, jour 2)

Ioi23 zhiyi medal

Het was de vijfde en laatste deelname van Zhiyi Luo en hij heeft zijn derde opeenvolgende bronzen medaille behaald op een IOI.
Bravo aan hem voor alle goede resultaten die hij behaald heeft en alle medailles die hij de afgelopen jaren gewonnen heeft.

Het was de eerste deelname van de zeer jonge en veelbelovende Mikhail, Alban en Noé.

Europese Junior-olympiade in Informatica (eJOI)

De zevende Europese Junior-olympiade in Informatica (eJOI) werd georganiseerd in Koetaisi in Georgië van 8 tot 14 september 2023, minder dan één week na de IOI!
Ejoi23 team with leaders 2
De Belgische delegatie bestond uit (de vlag vasthoudend, van links naar rechts) Noé Zech (3e), Joaquim Schaeverbeke (3e), Mikhail Skvortsov (2e), en Thomas De Bruyn (2e) begeleid door Petar Vitorac (links) en Jérôme Mayolet (rechts).

95 "officiële" mededingers uit 24 Europese landen namen eraan deel.
Er moesten 6 vraagstukken opgelost worden, voor een totaal van 600 punten.
Hier zijn de resultaten van de Belgische deelnemers.

  • 58e : Mikhail Skvortsov - 119 ptn (eervolle vermelding)
  • 64e : Noé Zech - 100 ptn
  • 79e : Joaquim Schaeverbeke - 65 ptn
  • 86e : Thomas De Bruyn - 23 ptn

Sponsors en ondersteuning

Deze Olympiades zijn tot stand kunnen komen dankzij de ondersteuning die we ontvingen vanwege diverse entiteiten. We zijn hen buitengewoon dankbaar voor hun steun.

Met de steun van

Vlaams overheid logo Cfwb

Finale beOI 2023 - Beloften

Op een maximumscore van 85 punten.

#NaamSchool (jaar)Score
1 Mikhail Skvortsov Athénée Royal Marguerite Bervoets, Bergen (2e) 83
2 Clément Dubois Sint-Jan-Berchmanscollege, Brussel (2e) 74
3 Thomas De Bruyn ASO Spijker, Hoogstraten (2e) 69
4 Daniel Verrier École Européenne III, Elsene (2e) 65
5 Lotte Wagemans Regina Pacis ASO, Hove (2e) 61
6 Tibo Geeraerts De Spiegel, Gent (6e lager) 59
7 Henri Delvenne École Européenne III, Elsene (6e lager) 58
- Paul Van Schaftingen École communale de la Croix, Ottignies (6e lager) 58
- Tijs Van Nuffel SPRING-STOF vzw, Kessel-Lo (6e lager) 58
10 Jens Wilkenhuysen Virga Jesse College, Hasselt (2e) 55
11 Diane Dulait Sint-Bavohumaniora, Gent (1ste) 53
- Fonne Vervloet Heilig Hart Van Maria Berlaar, Berlaar (2e) 53
- Korneel Priem Leiepoort campus Sint-Hendrick, Deinze (2e) 53
14 Chong Shan T.I. Don Bosco, Halle (1ste) 52
15 Rube De Witte Barnum, Roeselare (2e) 51
16 Fleur De Wulf GO! Atheneum Mariakerke, Mariakerke (2e) 49
17 Karel Van Peer SPRING-STOF vzw, Kessel-Lo (2e) 48
- Sebastiaan Coryn Annuntia, Wijnegem (1ste) 48
19 Bastian Jaques tsaam, Diksmuide (1ste) 47
- Horia Antohi École Européenne de Bruxelles 2, Brussel (1ste) 47
- Juliano Gamboa Dos Santos École Européenne III, Elsene (2e) 47
22 Thibault Van de Kerckhove Collège Hagelstein, Sint-Katelijne-Waver (2e) 46
23 Emile De Bruyckere Sint-Bavohumaniora, Gent (2e) 45
24 Adrien Thanikaimoni École Européenne III, Elsene (2e) 44
- Lennert Diels Heilig Hart Van Maria Berlaar, Berlaar (2e) 44
26 Floris Claus Lyceum Aalst, Aalst (2e) 43
- Lars Van Goethem BA Caputsteen, Mechelen (1ste) 43
- Lowie De Boever Sint-Bavohumaniora, Gent (1ste) 43
- Marlies Van Nuland Sint-Lievenscollege Humaniora, Gent (1ste) 43
30 Nand Floren Sint-Michielscollege Brasschaat, Brasschaat (1ste) 41
31 Aidan Hodson-Brain École Européenne III, Elsene (2e) 40
- Anna Leveugle Sint-Bavohumaniora, Gent (2e) 40
- Annabel Kaïret Sint-Bavohumaniora, Gent (2e) 40
- Kaat De Ceulaer Don Bosco, Haacht (2e) 40
- Mats Vanhauwaert VTI Sint-Lucas Menen, Menen (2e) 40
- Shayne De Keyser Regina Pacis ASO, Hove (1ste) 40
- Simon Dusenka École Européenne III, Elsene (2e) 40
- Wout Spiessens Sint-Lievenscollege Humaniora, Gent (2e) 40
39 Aaron Keymeulen Lab Sint-Niklaas, Sint-Niklaas (1ste) 39
- Aimé Feyens Sint-Jan-Berchmanscollege, Brussel (2e) 39
- Liliane Hillman École Européenne III, Elsene (2e) 39
- Lonis Vermote Middenschool Voskenslaan, Gent (1ste) 39
- Maarten Walcarius Sint-Lievenscollege Humaniora, Gent (1ste) 39
- Thibaut Burssens Sint-Bavohumaniora, Gent (2e) 39
- Toon Vertommen Heilig Hart Van Maria Berlaar, Berlaar (2e) 39
46 Alexandre Warren Nguimdjio École Européenne de Bruxelles IV, Brussel (1ste) 38
- Kai Perdaens Campus Impuls, Oostakker (2e) 38
- Martin Pravda Canovas École Européenne III, Elsene (2e) 38
- Sien Persyn Sint-Lievenscollege Humaniora, Gent (2e) 38
- Yanbo Lu Sint-Bavohumaniora, Gent (1ste) 38
51 Caro Van Spitael Sint-Lievenscollege Humaniora, Gent (2e) 37
- Elliot Nuyts École Européenne III, Elsene (2e) 37
- Jolan Van Hemelryck Sint-Lievenscollege Humaniora, Gent (1ste) 37
- Tudor Niculescu École Européenne de Bruxelles IV, Brussel (6e lager) 37
55 Jasper De Winter Regina Pacis ASO, Hove (2e) 36
56 Aurelio Valero Peces École Européenne III, Elsene (2e) 35
- Korneel Beyls GO! Atheneum Mariakerke, Mariakerke (2e) 35
- Lily Raymond Hervé École Européenne III, Elsene (2e) 35
- Miro Janssen Regina Pacis ASO, Hove (1ste) 35
60 Horia-Stefan Bulumac École Européenne de Bruxelles IV, Brussel (6e lager) 34
- Kajetan Giec VTI Sint-Lucas Menen, Menen (2e) 34
62 Sanne De Coensel Sint-Bavohumaniora, Gent (2e) 33
63 Adam Smilansky École Européenne de Bruxelles IV, Brussel (2e) 32
- Nathan De Ruyver Sint-Bavohumaniora, Gent (1ste) 32
65 Lars Van Ranst Sint-Lievenscollege Humaniora, Gent (1ste) 31
66 Dan Antal Sint-Jan-Berchmanscollege, Brussel (1ste) 30
- Pablo-Millan Garcia Moreau Lycée Martin V, Louvain-la-Neuve (1ste) 30
68 Léo Lacroix Institut de la Providence de Champion, Champion (1ste) 28
- Noam Amadori École Européenne III, Elsene (2e) 28
70 Arno Francken Regina Pacis ASO, Hove (2e) 26
71 Arthur De Pauw Sint-Bavohumaniora, Gent (1ste) 22
72 Darius Ambrozie École Européenne de Bruxelles IV, Brussel (6e lager) 21
- Jerome Degroote Sint-Bavohumaniora, Gent (2e) 21
- Yann Feitz Collège Jean XXIII, Sint-Pieters-Woluwe (1ste) 21
75 Laure Coutellier Sint-Bavohumaniora, Gent (2e) 7

Finale beOI 2023 - Junior

Op een maximumscore van 120 punten.

#NaamSchool (jaar)Score
1 Noé Zech Collège du Christ-Roi, Ottignies (3e) 119
- Stefan Andrian Albescu École Européenne III, Elsene (4e) 119
3 Alban Van Vyve Institut de la Vierge Fidèle, Brussel (4e) 111
4 Stijn Patroons Sint-Gabrielcollege, Boechout (3e) 108
- Thibault Guignard Centre Scolaire Saint-Michel, Etterbeek (4e) 108
6 Hoang-Nam Ho Lycée Martin V, Louvain-la-Neuve (4e) 105
- Rares Bota École Européenne de Bruxelles IV, Brussel (4e) 105
8 Simon Pieters Sint-Bavohumaniora, Gent (4e) 88
9 San Diego Velz Bischöfliches Institut Büllingen, Büllingen (4e) 86
10 Leander Gabriël Atheneum Voskenslaan, Gent (4e) 84
- Thijs Giebens CoderDojo, Lier (4e) 84
12 Alexandros Chytas École Européenne III, Elsene (4e) 82
13 Joaquim Schaeverbeke KA Etterbeek, Brussel (3e) 80
- Nyo Thijs Collège Hagelstein, Sint-Katelijne-Waver (4e) 80
15 Timothée Mesnard École Européenne III, Elsene (4e) 78
16 Lukas Bromen École Européenne de Bruxelles IV, Brussel (3e) 77
17 Martina Delcroix École Européenne III, Elsene (4e) 75
18 Oriana Estela Sint-Bavohumaniora, Gent (4e) 73
19 Olajumoke Agboola Sint-Bavohumaniora, Gent (3e) 72
20 Wouter Marichal Regina Pacis ASO, Hove (3e) 71
21 Ada Pattyn Sint-Bavohumaniora, Gent (3e) 70
22 Aidan Ryniers Sint-Lievenscollege Humaniora, Gent (4e) 69
- Evandro Gamboa Dos Santos École Européenne III, Elsene (3e) 69
- Sergej Skackov École Européenne III, Elsene (3e) 69
25 Willem Van Clemen Heilig Hart Van Maria Berlaar, Berlaar (4e) 68
26 Benjamin De Walque Institut de la Vierge Fidèle, Brussel (3e) 67
- Emmanuelle Verhasselt Sint-Jan-Berchmanscollege, Brussel (4e) 67
- Floris Schillemans College van het Eucharistisch Hart, Essen (3e) 67
- Pieter Danneels Barnum, Roeselare (3e) 67
30 Lars Hertling College van het Eucharistisch Hart, Essen (3e) 65
- Nolan Greif Institut Notre-Dame Malmedy, Malmedy (3e) 65
32 Albéric Jacomet Sint-Jan-Berchmanscollege, Brussel (4e) 64
- Anatole Kiritchenko Heilig Hartcollege Tervuren, Wezembeek-Oppem (4e) 64
- Nelles Vranckx Heilig Hart Van Maria Berlaar, Berlaar (4e) 64
- Ray Bousleiman Institut de l'Enfant-Jésus - Lycée, Nivelles (3e) 64
- Ruwen Van de Vliet GO! Erasmusatheneum Deinze, Deinze (3e) 64
37 Hasan Erdogan Oscar Romerocollege, Dendermonde (4e) 62
- Toon Verreycken Heilig Hart Van Maria Berlaar, Berlaar (4e) 62
39 Ferre Vermeir OLVI-PIUS X, Zele (3e) 61
- Josefien Wuyts College van het Eucharistisch Hart, Essen (3e) 61
- Mels Claproth Campus Impuls, Oostakker (3e) 61
42 Alexander De Foer Sint-Bavohumaniora, Gent (4e) 60
- Loïc De Boodt Institut de l'Enfant-Jésus - Lycée, Nivelles (3e) 60
- Nathan Willemet Institut Notre-Dame de Bertrix, Bertrix (3e) 60
45 Esteban Hardenne Institut de la Sainte-Union, Kain (4e) 57
- Kaylana Peeters College van het Eucharistisch Hart, Essen (4e) 57
47 Wolf Segelstein SPRING-STOF vzw, Kessel-Lo (4e) 55
48 Alexander Depreytere VTI-Torhout Sint-Aloysius, Torhout (4e) 54
- Alexy Leclerc Athénée Royal de La Roche-en-Ardenne, La Roche-en-Ardenne (3e) 54
- Julie Herrygers College van het Eucharistisch Hart, Essen (3e) 54
- Thomas De Leener Sint-Jan-Berchmanscollege, Brussel (4e) 54
- Ward Steyaert Richtpunt campus Zottegem, Zottegem (3e) 54
53 Salvino Speziale Institut Saint-Ferdinand, Jemappes (4e) 51
54 Ernest Snoy Sint-Jan-Berchmanscollege, Brussel (4e) 49
- Fons Hendrickx Sint-Lievenscollege Humaniora, Gent (4e) 49
- Julien Jadot Institut de la Vierge Fidèle, Brussel (4e) 49
- Stan Mijten Sint-Jan Berchmansinstituut, Zonhoven (3e) 49
58 Césaire Legros École Européenne de Bruxelles IV, Brussel (3e) 48
- Ines Bendada Collège Saint-Pierre, Uccle (3e) 48
- Valerie Hoste College van het Eucharistisch Hart, Essen (4e) 48
61 Gijs Labeeuw Heilig Hart Van Maria Berlaar, Berlaar (4e) 47
- Marijn Potters Vrije St.Lambertusscholen, Westerlo (3e) 47
- Marvin Schmidt Bischöfliches Institut Büllingen, Büllingen (4e) 47
64 Augustin Van Schaftingen Collège du Christ-Roi, Ottignies (3e) 46
65 Ian-Chains Baute GO! Atheneum en Leefschool De Tandem, Eeklo (3e) 45
- Kasper Adams GO! Erasmusatheneum Deinze, Deinze (3e) 45
- Robbe Vansteenkiste VTI-Torhout Sint-Aloysius, Torhout (4e) 45
- Ulysse Garrec École Européenne III, Elsene (4e) 45
- Zita Duiverman Sint-Lievenscollege Humaniora, Gent (4e) 45
70 Thor Dilissen WICO, Pelt (4e) 39
71 Alicia Solheid Bischöfliches Institut Büllingen, Büllingen (4e) 38
- Jonas Stessens WICO, Pelt (4e) 38
73 Aurélien Keyaert Institut Provincial d'Enseignement Technique de Nivelles (IPET), Nivelles (4e) 37
74 Johnny Gazon Institut Notre-Dame Malmedy, Malmedy (4e) 35
75 Aleezay Asif Athénée Royal de Péruwelz, Péruwelz (4e) 33
- Lander Mortier VTI-Torhout Sint-Aloysius, Torhout (4e) 33
77 Bryan Drion Athénée Royal de Marche-en-Famenne (Marche), Marche-en-Famenne (3e) 28
78 Arne Hermans WICO, Pelt (3e) 25
- Baptiste Clement Athénée Royal de Péruwelz, Péruwelz (3e) 25
80 Damien Roelans Athénée Royal de La Roche-en-Ardenne, La Roche-en-Ardenne (4e) 24
81 Lex Waschke Regina Pacis ASO, Hove (3e) 23
82 Olivier Solheid Institut Notre-Dame Malmedy, Malmedy (4e) 22
83 William Dero Institut Provincial d'Enseignement Technique de Nivelles (IPET), Nivelles (3e) 16

Finale beOI 2023 - Senior

Op een maximumscore van 139 punten.

#NaamSchool (jaar)Score
1 Zhiyi Luo College Paters Jozefieten Melle, Melle (6e) 135
2 Rune De Clercq atheneum Voskenslaan, Gent (6e) 126
3 Siebe Van de Weyer Sint Dimpna Geel College, Geel (6e) 122
4 Luka Sebbag Leiepoort campus Sint-Hendrik, Deinze (6e) 119
5 Adrian Bernabeu École Européenne III, Elsene (5e) 116
- Mathijs Van Laeken Heilig Hart Van Maria Berlaar, Berlaar (5e) 116
7 Maurits Van Mol Jan-Van-Ruusbroeckollege, Laken (6e) 113
8 Akram Zakine Athénée Robert Catteau, Brussel (5e) 112
9 Samuel Poivre Centre scolaire Saint-Stanislas, Bergen (6e) 111
10 Klaas Botterman Leiepoort campus Sint-Hendrik, Deinze (6e) 104
11 Viktor Cloes Heilig Hart Van Maria Berlaar, Berlaar (6e) 97
12 Benoît Van Schaftingen Collège du Christ-Roi, Ottignies (6e) 96
- Dylan Lejeune KA Zottegem, Zottegem (5e) 96
- Quinten Dewaele Don Boscocollege Zwijnaarde, Gent (6e) 96
15 Dries Gouwkens Vrije St.Lambertusscholen, Westerlo (5e) 94
16 Allan Veriter Heilig Hartcollege Tervuren, Wezembeek-Oppem (6e) 93
17 Tobit De Smet Sint-Lievenscollege Humaniora, Gent (6e) 91
18 Ward Thierens Sint-Michielscollege Schoten, Schoten (5e) 89
19 Pieter Ectors Sint-Augustinusinstituut, Bree (6e) 87
20 Hidde De Ridder Heilig Hart Van Maria Berlaar, Berlaar (5e) 84
- Lowie Van Gorp Scheppersinstituut, Mechelen (5e) 84
22 Adrian Stasiak Roels Sint-Lievenscollege Humaniora, Gent (6e) 83
23 Yoran Ollevier Vlot campus Sint-Laurentius, Lokeren (6e) 82
24 Wout Crevits VTI-Torhout Sint-Aloysius, Torhout (6e) 79
25 Bram De Vylder OLVI-PIUS X, Zele (6e) 77
- Zoë Vliegen TISM, Bree (Be) (5e) 77
27 Christian Ome Institut Notre-Dame de Bertrix, Bertrix (6e) 76
28 Kaat Roosens Sint-Bavohumaniora, Gent (5e) 75
29 Lien Janssens Heilig Hart Van Maria Berlaar, Berlaar (6e) 74
30 Elias Goosens Regina Pacis ASO, Hove (6e) 73
- Free Staquet Heilig Hart Van Maria Berlaar, Berlaar (6e) 73
32 Belkassem Mahan Athénée Robert Catteau, Brussel (5e) 72
- Vivian Fitvoye Institut de l'Enfant-Jésus - Lycée, Nivelles (5e) 72
- Wout Hurxkens Heilig Hart Van Maria Berlaar, Berlaar (5e) 72
35 Elias Lombart Sint-Gabrielcollege, Boechout (5e) 71
- Enzo Rampello Collège Jean XXIII, Brussel (6e) 71
- Jorn De Wolf Óscar Romerocollege E&IT, Dendermonde (6e) 71
38 Adrien Grandry Centre Scolaire Sainte Julienne, Fléron (6e) 70
- Céline Leonard Institut de la Vierge Fidèle, Brussel (6e) 70
- Wout Stulens TISM, Bree (Be) (6e) 70
41 Seppe Landtsheer Vlot campus Sint-Laurentius, Lokeren (6e) 69
42 Filip Horemans Collège Hagelstein, Sint-Katelijne-Waver (5e) 67
- Massimo Ruyssinck Óscar Romerocollege E&IT, Dendermonde (6e) 67
44 Caspar Salaets Heilig Hart Van Maria Berlaar, Berlaar (6e) 65
- Fraukje Busschots Heilig Hart Van Maria Berlaar, Berlaar (6e) 65
- Noor De Mits Sint-Bavohumaniora, Gent (5e) 65
- Tobias De Tender Broederschool Humaniora Sint-Niklaas, Sint-Niklaas (5e) 65
48 David Hernandez École Européenne III, Elsene (6e) 64
49 Tobias Sahli Athenée Provincial de Morlanwelz, Morlanwelz (6e) 63
50 Aron Bauwens Don Bosco Hoboken, Hoboken (5e) 62
51 Florian Vrydags Institut Saint-Roch, Marche-en-Famenne (5e) 61
- Yngo Loos Sint-Jan Berchmansinstituut, Zonhoven (6e) 61
53 Jesse Thys Sint-Michielscollege Schoten, Schoten (5e) 60
54 Emma Peelman Sint-Franciscus Evergem, Evergem (5e) 59
55 Zander Van Kerckhove Vlot campus Sint-Laurentius, Lokeren (6e) 58
56 Stan Claus Broederschool Humaniora Sint-Niklaas, Sint-Niklaas (5e) 54
57 Xander Van Hoeydonck Talentenschool Turnhout campus Zenit, Turnhout (5e) 53
58 Glen Boogers Talentenschool Turnhout campus Zenit, Turnhout (6e) 52
59 Ayham Braham Institut Notre-Dame Malmedy, Malmedy (5e) 50
- Lennert Cornelus Institut Saint André, Ramegnies-Chin (5e) 50
61 Lars Verdonck Heilig Hart Van Maria Berlaar, Berlaar (6e) 49
62 Lucas Desbeek Institut Provincial d'Enseignement Technique de Nivelles (IPET), Nivelles (5e) 47
63 Rarez Bejan Collège Roi Baudouin, Brussel (5e) 46
64 Andreas Verhaeghe Sint Loedewijkscollege, Brugge (5e) 40
65 Djebryl Duval Athenée Provincial de Morlanwelz, Morlanwelz (5e) 39
66 Floriant Theraces Athenée Provincial de Morlanwelz, Morlanwelz (6e) 26

Klassement beCP 2023

Op een maximumscore van 600 punten.

# Naam School (jaar) Q1 /100Q2 /100Q3 /100Q4 /100Q5 /100Q6 /100 Score /600
1 Zhiyi Luo College Paters Jozefieten, Melle (6e) 99.24100100100100100 600
2 Noé Zech Collège du Christ-Roi, Ottignies (3e) 71.3375551006050 411
3 Alban Van Vyve Institut de la Vierge Fidèle, Brussel (4e) 82.6460551001000 398
4 Mikhail Skvortsov - (2e) 93.086075100600 388
5 Akram Zakine Athénée Robert Catteau, Brussel (5e) 25.166075100600 320
6 Tibor Varga Ecole Internationale Montgomery (4e) 97.586055324030 315
7 Joaquim Schaeverbeke KA Etterbeek, Brussel (3e) 33.657555326030 286
8 Hasan Erdogan Oscar Romerocollege, Dendermonde (4e) 93.74603532200 241
9 Thomas De Bruyn ASO Spijker, Hoogstraten (2e) 06035100200 215
10 Paul Van Schaftingen École communale de la Croix, Ottignies (6e lager) 0003200 32